35CE22BSS
Partnumber:
35CE22BSS
Manufacturer:
Sun Electronic Industries
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum 22uF 35V 20% (5 X 5.4mm) SMD 36mA