35F0121-0SR-10
Partnumber:
35F0121-0SR-10
Manufacturer:
LAIRD TECHNOLOGIES INC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Chip 42Ohm 25% 10MHz 10A 750uOhm DCR T/R