35MU105MB13225
Partnumber:
35MU105MB13225
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 1uF 35V 20% (3.2 X 2.5 X 1.4mm) SMD 105°C Automotive