35MU335MC24532
Partnumber:
35MU335MC24532
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 3.3uF 35V 20% (4.5 X 3.2 X 1.8mm) SMD 105°C Automotive