35PX220MEFC8X11.5
Partnumber:
35PX220MEFC8X11.5
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 35V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 300mA 1000h 105°C Bulk