35RAPC2AHN3
Partnumber:
35RAPC2AHN3
Manufacturer:
Switchcraft
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn 3.5MM Mono Jack F 2 POS Solder RA Thru-Hole 2 Terminal 1 Port