35RX30100M8X11.5
Partnumber:
35RX30100M8X11.5
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 360mA 2000h 130°C Automotive Bulk