35SGV10M5X61
Partnumber:
35SGV10M5X61
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
MODULES
Availability:
1540 in stock
SKU:
35SGV10M5X61
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 35V 20% (5 X 6.1mm) SMD 28mA 2000h 105°C Automotive T/R