35TQS47MEU
Partnumber:
35TQS47MEU
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 47uF 35VDC D15S CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.4mm) SMD 0.1 Ohm 105°C T/R