35ZL1200M16X20
Partnumber:
35ZL1200M16X20
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum, 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1200uF