3610S-1-502
Partnumber:
3610S-1-502
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
1043 in stock
SKU:
3610S-1-502
Package
Res POT 5K Ohm 5% 1.5W 10(Elec)/10(Mech)Turn 22.23mm (31.5 X 39.81mm) J-Hook Panel Mount