3683S-1-103L
Partnumber:
3683S-1-103L
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res POT 10K Ohm 3% 2W (23.62 X 42.32mm) Solder Lug Panel Mount