36DX292F250CC2A
Partnumber:
36DX292F250CC2A
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2900uF 250V -10% to 50% (65.5 X 108mm) Screw Terminal 1000h 85°C