36DX342F200CC2A
Partnumber:
36DX342F200CC2A
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3400uF 200V -10% to 50% (65.5 X 108mm) Screw Terminal 1000h 85°C