380C3250
Partnumber:
380C3250
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Conductive Plastic POT 250 Ohm 10% 2W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.35mm (36.5 X 27.78mm) Solder Lug Panel Mount Automotive