380LQ563M025A452
Partnumber:
380LQ563M025A452
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 56000uF, Through Hole Mount, CAN, ROHS COMPLIANT