380LX103M063A042
Partnumber:
380LX103M063A042
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics Inc
Availability:
100000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF, Through Hole Mount, CAN, ROHS COMPLIANT