380LX272M063H032
Partnumber:
380LX272M063H032
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2700uF 63V 20% (22 X 35mm) Snap-In 10mm 0.123 Ohm 3700mA 3000h 85°C