380LX392M050J012
Partnumber:
380LX392M050J012
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 3900uF 50V 20% (25 X 25mm) Snap-In 10mm 0.085 Ohm 2800mA 3000h 85°C