381LQ392M050J012
Partnumber:
381LQ392M050J012
Manufacturer:
CDE
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3900uF 50V 20%