382LX123M100N082
Partnumber:
382LX123M100N082
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 12000uF 100V 20% (40 X 80mm) Snap-In 0.028 Ohm 8650mA 3000h 85°C