382LX563M050B082V
Partnumber:
382LX563M050B082V
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 56000uF 50V 20% (50 X 80mm) Snap-In 0.012 Ohm 12460mA 3000h 85°C