383LX153M063N052
Partnumber:
383LX153M063N052
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 15000uF 63V 20% (40 X 50mm) PC Pin 10mm 0.027 Ohm 4800mA 3000h 105°C