3852A-282-103AL
Partnumber:
3852A-282-103AL
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
711 in stock
SKU:
3852A-282-103AL
Package
Res Cermet POT 10K Ohm 10% 2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6.35mm (28.55 X 19.05 X 23.55mm) Solder Lug Panel Mount