3852C-202-101AL
Partnumber:
3852C-202-101AL
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet POT 100 Ohm 10% 2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.18mm (22.23 X 19.05 X 23.55mm) Solder Lug Panel Mount