39D257G050HE6
Partnumber:
39D257G050HE6
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 250uF 50V -10% to 75% (22.5 X 29mm) Axial 500h 85°C