3RH2122-1AK60
Partnumber:
3RH2122-1AK60
Manufacturer:
Siemens
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Contactor relay, 2 NO + 2 NC, 110 VAC, 50 Hz, 120 V, 60 Hz, Size S00, screw terminal