400AX4R7MEFC6.3X14
Partnumber:
400AX4R7MEFC6.3X14
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 400V 20% (6.3 X 14mm) Radial 2.5mm 50mA 2000h 105°C