400BXC10MEFCT810X20
Partnumber:
400BXC10MEFCT810X20
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 400V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 350mA 10000h 105°C Ammo