400CFX22MEFCG412.5X25
Partnumber:
400CFX22MEFCG412.5X25
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 400V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 430mA 5000h 105°C Ammo