400MXC220MEFCSN30X30
Partnumber:
400MXC220MEFCSN30X30
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 400V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 1100mA 3000h 105°C Bulk