400MXC220MMN25X40
Partnumber:
400MXC220MMN25X40
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 220uF 400V 20% (25 X 40mm) Snap-In 10mm 1100mA 3000h 105°C Bulk