400MXG470MEFCSN25X55
Partnumber:
400MXG470MEFCSN25X55
Manufacturer:
Rubycon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 400V 20% (25 X 55mm) Snap-In 10mm 2150mA 3000h 105°C