400MXK390MEFCSN25X40
Partnumber:
400MXK390MEFCSN25X40
Manufacturer:
Rubycon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 400V 20% (25 X 40mm) Snap-In 10mm 1850mA 3000h 105°C