403C11A32M00000
Partnumber:
403C11A32M00000
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 32MHz ±10ppm (Tol) ±10ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R