40IMX15-24-24-8ZG
Partnumber:
40IMX15-24-24-8ZG
Manufacturer:
Bel
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 40VIN 2-OUT 24V/24V 0.35A/0.35A 16.8W 9-Pin