40IMX7-12-12-8G
Partnumber:
40IMX7-12-12-8G
Manufacturer:
Bel Power Solutions
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 40VIN 2-OUT 12V/12V 0.3A/0.3A 7.2W 9-Pin