4114R-1-124LF
Partnumber:
4114R-1-124LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 120K Ohm 2% 2W ±100ppm/°C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole