4116R-1-151LF
Partnumber:
4116R-1-151LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 150 Ohm 2% 2.25W ±100ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole