42CTQ030
Partnumber:
42CTQ030
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
42CTQ030
Package
Rectifier Diode Schottky 30V 40A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube