42CTQ030S
Partnumber:
42CTQ030S
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1475 in stock
SKU:
42CTQ030S
Package
Rectifier Diode Schottky 30V 40A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube