4306R-104-181/391L
Partnumber:
4306R-104-181/391L
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film NET 180 Ohm/390 Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C TERM Molded 6-Pin SIP Pin Thru-Hole