4379R-391JS
Partnumber:
4379R-391JS
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Inductor RF Shielded Wirewound 0.39uH 5% 25MHz 102Q-Factor Ferrite 0.75A 0.05Ohm DCR T/R