440LD22-R
Partnumber:
440LD22-R
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 0.0022uF 400VAC/500VAC Y5U 20% (10.9 X 5.7mm) Radial 9.5mm 125°C Bulk