4420P-601-250/500
Partnumber:
4420P-601-250/500
Manufacturer:
Bourns
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap RC Network 50pF 25V 30% 25 Ohm 10% 16R/8C 85°C