450LLE10MEFC12.5X20
Partnumber:
450LLE10MEFC12.5X20
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 450V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 135mA 20000h 105°C