450MXG270MEFCSN30X30
Partnumber:
450MXG270MEFCSN30X30
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 270uF 450V 20% (30 X 35mm) Snap-In 10mm 1230mA 3000h 105°C Bulk