450MXH270MEFCSN35X25
Partnumber:
450MXH270MEFCSN35X25
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 270uF 450V 20% (35 X 25mm) Snap-In 10mm 1230mA 2000h 105°C Bulk