450MXK330MEFCSN25X45
Partnumber:
450MXK330MEFCSN25X45
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20% (25 X 45mm) Snap-In 10mm 1850mA 2000h 105°C