450MXK390MEFCSN22X60
Partnumber:
450MXK390MEFCSN22X60
Availability:
10050 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 450V 20%( 22 X 60mm) Snap-In 10mm 2070mA 3000h 105°C